Hlavná stránka
Grafické 3D projekty
20 mm dlažby "DUE 2"
Cenníky
Referencie
Zo života spoločnosti
Užitočné informácie
Zamestnanie
Kontaktujte nás

vypredaj_nahlad

 

Aký je Váš rozpočet na novú kúpeľňu?
 

Technické zariadenia budov

 

 

 

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS.

Kúpeľne, obklady a dlažby
O nás

instav5male

S názvom INSTAV je spojený od roku 1996 úspešný predaj a distribúcia výrobkov určených pre zabudovanie do stavby. Ide hlavne o keramické obklady a dlažby, vybavenie kúpeľní sanitárnou keramikou, vodovodnými batériami, akrylátovými a smaltovými vaňami, sprchovnými kútmi a boxmi, nábytkom a podobne. Všetok materiál pochádza od renomovaných slovenských a zahraničných výrobcov. Dnes sme Vám k dispozícií v predajni:  v Žiline na Kamennej ulici 4, v areáli KINEKUS.


Páči sa Vám kúpeľňa v minimalistickom štýle, retro, alebo art deco? Uprednostňujete praktické užívanie kúpeľne, alebo potrebujete navrhnúť kúpeľňu pre starších ľudí, pre hostí, pre Vašu rodinku plnú detí ? Poradíme Vám. Vytvoríme pre Vás profesionálny 3D projekt – v reálnom zobrazení. Bez toho aby ste investovali do jedinej obkladačky, už vopred budete vidieť Vašu vysnívanú kúpeľňu. Váš 3D projekt zároveň slúži ako podklad pre vykonanie elektro, vodo a kanalizačných rozvodov. Zároveň pre obkladača vytvoríme podrobný kladačský plán. Kúpeľňu Vám dovezieme, s Vašimi remeselníkmi si odkonzultujeme technické špecifikácie... Realizovali sme a dodali stovky 3D projektov, čo predstavuje tisíce spokojných užívateľov kúpeľní.

Náš sortiment odoberajú a naše služby využívajú taktiež desiatky stálych odberateľov z radov stavebnomontážnych firiem a inštitúcií, či ďalší obchodníci s naším sortimentom. S účasťou na dodávkach nášho tovaru a materiálu sa môžete stretnúť vo všeobecne známych stavbách – projektoch.